شرکت نوآوران کیفیت پرداز پارسیس در سال 1387 با هدف ارائه خدمات مشاوره، طراحی، بهره برداری و درجه بندی هتل های کشور با مجوز وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور تاسیس و فعال شده است. اکنون در فصل جدیدی از فعالیت حرفه ای برآنیم تا با برند اختصاصی "نکسا لایف" در توسعه بازار و مخاطبان، دانش و تخصص خود را در حوزه تشریفات و خدمات فاخر در گستره ای ازتنوع عرضه داریم. از شما دعوت می کنیم تا در بخش خدمات با جزئیات بیشتری از توانمندی ها و برنامه های ما آشنا شوید.
نکسا لایف نشانی برای ارائه خدمات لوکس در رده بندی چهار و پنج ستاره برای همه نیازهای زندگی است. گروه نکسا لایف با طراحی و پیاده سازی سیستم ارائه خدمات هتلینگ و با بهره گیری از همکاران جوان، تحصیلکرده و مجرب می کوشد تا زندگی آرام، لوکس و دوستانه ای در رزیدنس ها و مجتمع های مسکونی جریان داشته باشد.
ما خدمات با کیفیت متعدد و متنوعی را برای بخش های عمومی و اختصاصی زندگی طراحی کرده و به بهترین شکل ارائه می نماییم. اگر شما در مجتمع مسکونی یا رزیدنس سکونت دارید ما پیشنهادهای حرفه ای برای ارائه خدمات در سطح چهار و پنج ستاره به شما داریم.

تاریخچه

شرکت نوآوران کیفیت پرداز پارسیس با نام تجاری" نکسا لایف" با هدف استاندارد سازی، کنترل کیفیت و ارائه خدمات هتلینگ حرفه ای به هتل ها، مجتمع ها و برج های مسکونی و اداری در تاریخ 1387/11/16 تاسیس گردید.

چشم‌انداز

سبک زندگی ایده آل همراه با آرامش و آسایش برای شهروندان.

ماموریت

ارائه کلیه خدمات راهبری و نگهداری مجتمع ها و برج های مسکونی و اداری لوکس وخاص
طراحی، تولید و ارائه خدمات هتلینگ (عمومی و خصوصی) به ساکنان

تماس با ما